Popis objektu

Apartmány Almberg ***
to je ubytování v nadmořské výšce 1040 m
přímo pod jednou ze sjezdovek lyžařského střediska Mitterdorf


 


        


 

Úvodem mně dovolte, abych se omluvil všem, kteří na tomto místě hledají ubytování v Čechách. Prezentovaný objekt je sice na Šumavě, jen asi 300 m od státních hranic, ale v Bavorsku.  Jde o nově ve vyšším standartu zrekonstruovaný objekt v horské vesničce Mitterfirmiansreut (Mitterdorf), která je vzdálena jen několik set metrů od česko-bavorské hranice. Objekt se nachází přímo pod jednou ze sjezdovek lyžařského střediska Mitterdorf.

Mitterfirmiansreut (Mitterdorf) je střediskem zimních sportů a v létě ideálním výchozím místem pro ty, kteří chtějí pěšky neb na kole poznávat krásy Bavorského lesa na německé a Šumavy na české straně společné hranice. Hostům je k dispozici šest zcela samostatných apartmánů (2 x 4 lůžka + 2 x 5 lůžek + 2 x 7 lůžek). U všech apartmánů je možnost přistýlky. Každý apartmán je vybaven obytnou místností s TV a zařízeným kuchyňským koutem , dvěma ( třemi ) ložnicemi a koupelnou se sprchou a WC. Objekt je vhodný jak pro klidnou rodinnou rekreaci, tak i pro skupinové pobyty. Objekt se nachází v nadmořské výšce cca 1.040 m pod horou Almberg (1.139 m) a nabízí překrásný panoramatický výhled na Šumavu a Bavorský les. V objektu je možné zajistit i stravování (česká kuchyně).

     

 

 

 

 

 

 

 

 

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    


Poznejte i Vy Šumavu i z té „druhé“ strany, poznejte Bavorský les, přijeďte do Mitterfirmiansreutu ! !Zobrazit místo Apartmánový dům Almberg *** Tel.: (+420) 608 747 575 na větší mapě


Poznejte i Vy Šumavu i z té „druhé“ strany, poznejte Bavorský les, přijeďte do Mitterfirmiansreutu ! !


 
TOPlist