˙Apartmány Almberg (Bavorský les - skiareál Mitterdorf)                Apartmány Na Zlaté stezce (NP Šumava - České Žleby) 

Apartmány U Zlaté stoky ***
Jižní Čechy
(CHKO Třeboňsko - Ponědraž)

Prožijte krásnou dovolenou nebo víkend v příjemném prostředí! U nás najdete prostor pro relaxaci i aktivní odpočinek v každém ročním období! Nabízíme ubytovací prostory , které jsou cenově dostupné, ale svým vybavením vyhovují i náročné klientele. Náš objekt je vkusně zařízen a samozřejmostí je naprostá čistota. Pokud Vás naše pozvání zaujalo, doporučujeme včasnou rezervaci. Poznávací i sportovní vyžití v okolí dělá z našeho ubytování skvělé místo pro dovolenou vícečlenné rodiny i party přátel.

Naší prioritou je individuální přístup a orientace na klienta. Máte specifické požadavky? Obraťte se na nás. Vzhledem k našim možnostem jistě najdeme ideální řešení.

Pro rezervaci nebo v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Cyklotrasy na Třeboňsku

Cyklotrasy Třeboňsko

Pro více informací o cyklistických trasách na Třeboňsku kikněte na shora uvedenou mapu.

Chcete-li si užít bezstarostné chvíle oddechu a pohody, je Třeboňsko tou správnou volbou !

Poznejte jihočeský ráj, zastavte se, zůstaňte déle, přijeďte zas...,
přijeďte na Třeboňsko..., přijeďte do Ponědraže ! ! !

                                       REZERVACE UBYTOVÁNÍ on-line             Rezervační formulář                                              Ceník                                   Kalendář obsazenosti                       Rezervace on-line                          Rezervační formulář