Úvod          Apartmány U Zlaté stoky*** (CHKO Třeboňsko - Ponědraž)          ˙Apartmány Almberg (Bavorský les - skiareál Mitterdorf)          Apartmány Na Zlaté stezce (NP Šumava - České Žleby)

Apartmány U Lužnice ***
Jižní Čechy
(CHKO Třeboňsko - Dvory nad Lužnicí)

Apartmány U Lužnice *** ( CHKO Třeboňsko - Dvory nad Lužnicí )
Přijměte naše pozvání a užijte si příjemnou a klidnou atmosféru krásné jihočeské přírody. Ubytování najdete v rekreační oblasti CHKO Třeboňsko, velmi vyhledávané zejména cyklisty a milovníky přírody.
Objekt apartmánového domu nezapře svůj původ. Vznikl radikální přestavbou místní obecní školy. Snad každý by se chtěl alespoň na chvilku vrátit zpět do školních let, tak proč nepřijet právě sem a nesplnit si svůj sen. Objekt je situován v centrální části obce Dvory nad Lužnicí, která se nachází ve vzdálenosti 20 km jihovýchodně od lázeňského města Třeboň, 34 km jihozápadně od města Jindřichův Hradec, při státní hranici s Rakouskem. Apartmánový dům je ideálním místem pro cyklisty, rodiny s dětmi, skupinky přátel, seniory, firemní oslavy nebo pro školy v přírodě. Okolí je přímo předurčeno pro cykloturistiku, pěší turistiku, rybolov, houbaření a sběr borůvek.

Prožijte krásnou dovolenou nebo víkend v příjemném prostředí! U nás najdete prostor pro relaxaci i aktivní odpočinek v každém ročním období! Nabízíme ubytovací prostory , které jsou cenově dostupné, ale svým vybavením vyhovují i náročné klientele. Náš objekt je vkusně zařízen a samozřejmostí je naprostá čistota. Pokud Vás naše pozvání zaujalo, doporučujeme včasnou rezervaci. Poznávací i sportovní vyžití v okolí dělá z našeho ubytování skvělé místo pro dovolenou vícečlenné rodiny i party přátel.

Naší prioritou je individuální přístup a orientace na klienta. Máte specifické požadavky? Obraťte se na nás. Vzhledem k našim možnostem jistě najdeme ideální řešení.

Pro rezervaci nebo v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Cyklotrasy na Třeboňsku

Cyklotrasy Třeboňsko

Pro více informací o cyklistických trasách na Třeboňsku kikněte na shora uvedenou mapu.

Chcete-li si užít bezstarostné chvíle oddechu a pohody, je Třeboňsko tou správnou volbou !

Poznejte jihočeský ráj, zastavte se, zůstaňte déle, přijeďte zas...,
přijeďte na Třeboňsko..., přijeďte do Dvorů nad Lužnicí ! ! !

             Ceník             Kalendář obsazenosti             Rezervace ubytování on-line             Rezervační formulář                                              Ceník                                  Kalendář obsazenosti                        Rezervace on-line                         Rezervační formulář