Úvod          ˙Apartmány Almberg (Bavorský les - skiareál Mitterdorf)          Apartmány Na Zlaté stezce (NP Šumava - České Žleby)       Apartmány U Lužnice

Apartmány U Zlaté stoky ***
Jižní Čechy
(CHKO Třeboňsko - Ponědraž)

 • Jarka 85.163.*.*
  0 0
  Hodně cestujeme, ale takový nehorázný nepořádek jsme ještě nezažili. Na víc majitelům to bylo úplně jedno a k žádnému úklidu se neměli, ale peníze požadovali.
  Hodně si to rozmyslete, zda si tento objekt objednat.
 • Dana 90.182.*.*
  0 0
  Souhlas s panem Vladimírem. Nepořádek, špína, pavučiny. K sezení pouze pivní sety, žádne křesílka a stoly jako na fotkách. Bazén špinavý, ohřev rozlámaný hozený za chalupou.
 • Vladimír 94.138.*.*
  0 0
  Vážení zájemci, velmi bych zvažoval ubytování v apartmánu u zlaté stoky. Z vlastní zkušenosti... Museli jsme si vyčistit bazén, opravit elektřinu a umýt lednice od myších výkalů. Jednání pana Klapky jednoznačně NESERIÓZNOST. A cena? Našli jsme v obci Lužnice statek po celkové rekonstrukci s obrovským bazénem a nádhernou zahradou v ceně 50 000.-na týden pro 21 osob. V každém případě Ponědražská hospůdka super. Bezva jídlo a příjemní lidé. Dolejší.

Chcete-li si užít bezstarostné chvíle oddechu a pohody, je Třeboňsko tou správnou volbou !

Poznejte jihočeský ráj, zastavte se, zůstaňte déle, přijeďte zas...,
přijeďte na Třeboňsko..., přijeďte do Ponědraže ! ! !

             Ceník             Kalendář obsazenosti             Rezervace ubytování on-line             Rezervační formulář                                              Ceník                                   Kalendář obsazenosti                       Rezervace on-line                         Rezervační formulář