Úvod          Apartmány U Zlaté stoky*** (CHKO Třeboňsko - Ponědraž)          ˙Apartmány Almberg (Bavorský les - skiareál Mitterdorf)          Apartmány Na Zlaté stezce (NP Šumava - České Žleby)

Apartmány U Lužnice ***
Jižní Čechy
(CHKO Třeboňsko - Dvory nad Lužnicí)

Objekt apartmánového domu je situován na vlastním pozemku (cca 1.800m²) v klidné části obce Dvory nad Lužnicí. Objekt je vhodný jak pro klidnou rodinnou rekreaci, tak i pro skupinové pobyty. Objekt apartmánového domu je možné pronajímat po jednotlivých pokojích. 
V objektu je celkem osm čtyřlůžkových pokojů z nichž u jednoho pokoje je možnost rozšíření o další pokoj se dvěma lůžky.

Všechny pokoje jsou stylově zařízeny. Každý pokoj je vybaven čtyřmi samostatnými lůžky. Každý pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením se sprchou a WC. Součástí každého pokoje je i TV s možností satelitního příjmu a přípojka internetu. V každém poschodí je hostům k dispozici plně vybavená kuchyňka umožňující přípravu jídel. Celková kapacita objektu je 34 lůžek. Objekt apartmánového domu je hostům k dispozici celoročně.V zimním období je vytápění zajištěno centrálním kotlem s vyškolenou obsluhou. Objekt je vhodný jak pro klidnou rodinnou rekreaci, tak i pro skupinové pobyty.

V případě zájmu hostů je možné zajistit i stravování ve stylové restauraci v přízemí objektu (česká kuchyně).

Teplá voda ve všech pokojích je samozřejmostí. V přízemí objektu je hostům k dispozici společenská místnost. Za domem je k dispozici venkovní posezení. Zde je i možnost využití venkovního grilu. Dětem je k dispozici upravené dětské hřiště vzdálené jen 20m od objektu. Parkoviště osobních vozidel je u objektu apartmánového domu na vlastním pozemku.

Chcete-li si užít bezstarostné chvíle oddechu a pohody, je Třeboňsko tou správnou volbou !

Poznejte jihočeský ráj, zastavte se, zůstaňte déle, přijeďte zas...,
přijeďte na Třeboňsko..., přijeďte do Dvorů nad Lužnicí ! ! !

             Ceník             Kalendář obsazenosti             Rezervace ubytování on-line             Rezervační formulář                                              Ceník                                  Kalendář obsazenosti                        Rezervace on-line                         Rezervační formulář