Úvod          Apartmány U Zlaté stoky*** (CHKO Třeboňsko - Ponědraž)          ˙Apartmány Almberg (Bavorský les - skiareál Mitterdorf)          Apartmány Na Zlaté stezce (NP Šumava - České Žleby)

Apartmány U Lužnice ***
Jižní Čechy
(CHKO Třeboňsko - Dvory nad Lužnicí)

Objekt apartmánového domu nezapře svůj původ. Vznikl radikální přestavbou místní obecní školy. Snad každý by se chtěl alespoň na chvilku vrátit zpět do školních let, tak proč nepřijet právě sem a nesplnit si svůj sen. Objekt je situován v centrální části obce Dvory nad Lužnicí, která se nachází ve vzdálenosti 20 km jihovýchodně od lázeňského města Třeboň, 34 km jihozápadně od města Jindřichův Hradec, při státní hranici s Rakouskem. Apartmánový dům je ideálním místem pro cyklisty, rodiny s dětmi, skupinky přátel, seniory, firemní oslavy nebo pro školy v přírodě. Okolí je přímo předurčeno pro cykloturistiku, pěší turistiku, rybolov, houbaření a sběr borůvek.

Pod názvem Třeboňsko si každý Čech vybaví kraj rybníků, kapra a piva Regent. A opravdu, jako páteř prochází Třeboňskem řeka Lužnice, na jejímž toku a přítocích již od 14. století vyrůstaly rybníky a vodní stavby.
Rybníky a jejich hráze za staletí vytvořily jedinečnou krajinu. Nyní jejich malebná zákoutí zvou k vyjížďkám, kdy i po desítkách ujetých kilometrů neustále objevujete nová krásná místa.
Pískovny v okolí obcí Halámky a Suchdol nad Lužnicí jsou v letních měsících ideální zastávkou ke koupání.

Chcete-li si užít bezstarostné chvíle oddechu a pohody, je Třeboňsko tou správnou volbou !

Poznejte jihočeský ráj, zastavte se, zůstaňte déle, přijeďte zas...,
přijeďte na Třeboňsko..., přijeďte do Dvorů nad Lužnicí ! ! !

             Ceník             Kalendář obsazenosti             Rezervace ubytování on-line             Rezervační formulář                                              Ceník                                  Kalendář obsazenosti                        Rezervace on-line                         Rezervační formulář